Zapytaj o wycenę
Zapytaj o wycenę.
Close
Logo Decolan - dodatkowe

Podłogi winylowe

Linia 1

Panele winylowe LVT, to doskonała alternatywa dla osób poszukujących trwałego i eleganckiego pokrycia podłogowego. Podłogi winylowe są wodoodporne oraz wyjątkowo odporne na ścieranie. To świetne rozwiązanie dla osób poszukujących praktycznej i łatwej w utrzymaniu podłogi. Są one łatwe w montażu, a wymiana pojedynczego panela nie stanowi większego problemu.


Oferowane przez nas kolekcje paneli winowych nadają się oraz pasują do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Wszystkie rodzaje podłóg winylowych posiadają zewnętrzną warstwę ochronną, dzięki której przez wiele lat zachowają swój dobry wygląd. Chodzenie po podłogach winylowych jest niezwykle przyjemne, a ich naturalne wzory przykuwają wzrok, ponadto charakterysują się miekkością i są ciepłe w dotyku. Dodatkowo są niezwykle ciche podczas chodzenia.

 

Oferujemy panele winylowe montowane zarówno w systemie klejonym, jak i te na „Click”. Odwiedź nasz salon i przekonaj się na żywo o niezwykłej jakości podłóg winylowych.

 

Jeśli poszukują Państwo podłogi winylowej, to z pewnością znajdą u nas Państwo podłogę dla siebie. Spośród szerokiej gamy wzorów paneli, wybiorą Państwo tę, która będzie idealnie dopasowana do wnętrza

 

Wybierz producenta i sprawdź ofertę.

Strony internetowe - odee.pl