Logo

Producent

Abaro - naturalne podłogi drewniane.

OFERTA


ABARO to linia dębowych i jesionowych podłóg wykończonych naturalnymi, ekologicznymi i trwałymi olejo-woskami. Produkty oferowane są w dwóch klasach jakościowych PRIME i RUSTIC dla podłóg dębowych oraz NATUR KOLOR dla podłóg jesionowych.

 

Deski występują w formie LITEJ o grubości 16mm i 20mm o szerokościach 120mm i 140mm oraz WARSTWOWEJ na podkładzie sklejkowym jak i iglastym, o dwóch grubościach 15mm i 20mm z warstwą użytkową 4mm lub 6mm, o szerokościach od 120mm do 260mm oraz długościach od 600mm do 2400mm.

 

Wszystkie podłogi Abaro są łączone ze sobą za pomocą pióro-wpustu, dostępne są w opcji fazowanej x4, x2 lub bez faz. Oferta zawiera dodatkowe opcję wykończenia takie jak strukturyzowanie, szczotkowanie czy też wędzenie-amoniakowanie dębu.

 

PALETA BARW


Linia podłóg koloryzowanych Abaro to szeroka gama oryginalnych i niepowtarzalnych wybarwień naniesionych na tradycyjne dębowe i jesionowe drewno. Podłogi drewaniane Abaro wspaniale komponują się zarówno z tradycyjnymi jak i nowoczesnymi wnętrzami.

 

Kolekcja składa się z podłóg wykończonych olejo-woskami oraz akrylowymi lakierami które są w pełni ekologiczne, spełniają wszelkie dyrektywy jakościowe Unii Europejskiej, a tym samym są bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

Produkty Abaro tworzą nie tylko wyjątkowe wnętrza, ale także urzekają swoim szczególnym i niepowtarzalnym pięknem. Wybierz takie, które Cię zainspirują i które idealnie pasować będą do Twojego domu.

Strony internetowe - odee.pl